Mecanic Camioane Renault

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mecanicul Camioane este responsabil de efectuarea reparatiilor, intocmai si la timp, conform ordinelor de reparatie primite de la seful de echipa.

CERINTE

- studii tehnice (liceu/scoala profesionala in domeniul mecanic);
- experienta in activitatea de reparatii/intretinere/service vehicule de minim 1 an;
- experienta in reparatii camioane constituie avantaj;
- simt tehnic;
- persoana serioasa, meticuloasa si cu dorinta de munca in scopul autoperfectionarii.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitatea de formare si dezvoltare profesionala;
- oportunitati de evolutie in cariera.

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

Renault Trucks;

Automobile Renault, Dacia, Nissan;

John Deere, Kuhn, si Manitou

Mai mult de 600 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.