Mecanic Camioane Renault

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC IPSO SA angajeaza pentru service-ul din Mogosoaia: mecanici intretinere.
Sarcinile si responsabilitale angajatului constau in intretinerea si reparatia pentru camioanele programate in service.

CERINTE

Studii tehnice de specialitate (atestat de mecanic auto)
Experienta in domeniureprezenta un plus, insa nu este obligatorie
Seriozitate
Rigurozitate, meticulozitate, atentie
Dorinta de invatare si perfectionare

BENEFICII OFERITE

Cadru de lucru dinamic si profesionist
Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu
Pachet salarial atractiv

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

Renault Trucks;

Automobile Renault, Dacia, Nissan;

John Deere, Kuhn, si Manitou

Mai mult de 580 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.