Mecanic Camioane

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC IPSO SA angajeaza pentru service-ul din Mogosoaia: mecanici auto.
Sarcinile si responsabilitale angajatului constau in intertinere si service pentru camioanele Renault programate in service.

Societatea asigura transportul salariatilor.

CERINTE

Experienta in domeniu minim 2 ani
Seriozitate
Rigurozitate, meticulozitate, atentie
Dorinta de invatare si perfectionare

BENEFICII OFERITE

Oportunitate de evolutie in cariera
Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu
Pachet salarial atractiv in functie de performante

IPSO SA, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan
Renault Trucks
Utilaje Agricole John Deere, Kuhn si Westfaliasurge
Mai mult de 460 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in servciul clientilor sai.