Mecanic Auto - Volkswagen Audi Group

Leads Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de mecanica auto la un nivel de o calitate superioara, intr-unul dintre cele mai moderne si mai bine utilate service-uri auto din Bucuresti.

CERINTE

- experienta si calificare relevante in domeniu;
- experienta in cadrul grupului VAG
- persoana serioasa si responsabila;
- abilitati de comunicare si de relationare;
- respect fata de client;
Meticulozitate, rabdare, inclinatie spre detalii, seriozitate, bun management al timpului
Buna stare de sanatate.
Alte cerinte: eventual referinte; familist; spirit de echipa;fara antecedente penale.

Candidatul ideal ia munca si viata in serios, este pregatit pentru activitate sustinuta recompensata de bani si facilitati. Asteptam candidaturi DOAR de la persoanele care se potrivesc cerintelor posturilor si vom comunica doar cu acestea. Multumim pentru intelegere.

BENEFICII OFERITE

Salariu net intre 1500 - 2500 Ron/luna.
Echipament.
Cursuri de perfectionare in tara si in strainatate.

Companie de training, recrutare si selectie de personal, consultanta in management