MECANIC AUTO

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa lucrarile inscrise in ordinul de reparatie ;
- Executa reparatii de calitate si in timp corespunzator;
- Executa lucrarile complementare dupa ce se obtine acordul sefului de atelier;
- Aplica regulile corespunzatoare pentru piesele aflate in garantie;
- Apeleaza la Seful de atelier si/sau Dacotec pentru orice dificulate intalnita in cursul reparatiei.

CERINTE

- Calificare de mecanic auto;
- Experienta ca mecanic auto intr-un service auto - experienta in lucrul cu autovehicule Dacia reprezinta un avantaj;
- Cunostinte bune de mecanica auto si electromecanica(diagnosticare, reparatii);
- Abilitati tehnice, seriozitate, munca in echipa;
- Atitudine pozitive si orientare spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

MERIDIAN GRUP este unul dintre cei mai performanti concesionari ai marcilor Dacia-Renault.
Obiectivul companiei MERIDIAN GRUP este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN GRUP este o organizatie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor.
Compania MERIDIAN GRUP va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri.
Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.