MECANIC AUTO

Autoklass Center (Dealer Mercedes-Benz)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reparatii si intretinere din punct de vedere mecanic a autovehiculelor din gama Mercedes Benz (autoturisme/camioane) in conditii civilizate de lucru

CERINTE

- calificare profesionala in domeniu,
- preferabil experienta in service auto
- spirit practic;
- spirit de initiativa;
- pronuntat simt al raspunderii;
- punctualitate;
- atentie la detalii;
- profesionalism

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv + bonusuri in functie de rezultate
- dotari de ultima generatie, echipamente de lucru, sala de mese, vestiare, curatenie,bonuri de masa.

SC Autoklass Center SRL, primul dealer Mercedes-Benz la standarde de marca, a dezvoltat o afacere de succes cu ajutorul unui colectiv tanar, motivat si profesionist.
Adaptandu-se cerintelor pietei, SC Autoklass Center SRL si-a creat propria retea de sucursale de reprezentare in Bucuresti, Constanta si Sibiu, dotate la cele mai inalte standarde.
Aflata in proces de extindere la nivel national, SC Autoklass Center SRL recruteaza pentru noua sucursala din Bucuresti persoane dornice sa lucreze pentru o marca de prestigiu de pe piata jucatorilor auto.

www.autoklass.ro
www.autoklass-bucuresti.mercedes-benz.ro