Mecanic Auto

Netforce Plus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCATIE JOB: BD. TH. Pallady, nr.57, Sector 3, langa noul IKEA
• Realizarea reparatiilor necesare la mijloacele auto;
• Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct;
• Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate;
• Respecta normele de protectie a muncii si PSI;
• Executa si alte sarcini conform specificului locului de munca solicitate de seful direct sau de conducerea companiei.
• Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor.

CERINTE

-Cunostinte tehnice in domeniul auto
-Persoana ambitioasa, dornica sa invete domeniul auto alaturi de colegii din echipa EDS
-Abilitati de comunicare si relationare cu echipa si clientii EDS
-Studii profesionale/liceale absolvite

Reprezinta avantaje:
-Experienta pe un post similar de mecanic auto
-Cunostinte tehnice a marcii Opel, Saab, Volvo, Audi, VW, BMW, Audi

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
* Salariu atractiv bazat pe competenta
* Bonus lunar in functie de planul realizat
* Mediu de lucru foarte placut
* Banc de lucru complet echipat cu unelte performante

EDS Auto, marca Netforce Plus si are in portofoliu atat vanzarea de piese directe catre clienti cat si instalarea acestora in serviceul propriu, autorizat RAR dedicat posesorilor marcii Opel, cu traditie de peste 10 de activitate in domeniu.