Mecanic

Auto Italia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reparatii auto.
Este responsabil cu verificarea tehnica si estetica a masinilor inainte de livrarea catre client

CERINTE

Cerinte post:

¿ Minim 3 ani experienta in domeniul mecanic
¿ Studii medii de specialitate
¿ Pasionat de domeniul auto
¿ Seriozitate , atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonuri de masa
- contract servicii medicale

Auto Italia este incepand cu 1993 unicul importator autorizat in Romania al marcilor Fiat si Alfa Romeo. Pe parcursul dezvoltarii sale, compania si-a alaturat firmele Interauto - importatorul pentru Romania al autovehiculelor 4x4 produse de concernul coreean SsangYong, Premium Brands - reprezentant Sparco, MS Design, Remus, Foliatec, Eibach si AHB, Maserati Romania - concesionar al celebrei marci de lux italienne, si Inter Motorcycle , compania care de scurt timp s-a alaturat celorlalte in calitate de unic importator pentru motocicletele Honda, numarul 1 in lume, formand astfel Auto Italia Group .

Cu Inter Motorcycle, cea mai noua marca de autovehicule venita in Grupul Auto Italia, portofoliul de marci reprezentate acopera toate segmentele pietei auto.