Mecanic

HUMANGEST ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie de medicamente, situata in sectorul 3 din Bucuresti, cautam mecanic intretinere si reparatii utilaje industriale.

CERINTE

Experienta- minim 2 ani

BENEFICII OFERITE

Program

Se lucreaza in 3 schimburi

Beneficii:

Salariu motivant;

Tichete de masa in valoare de 20 Ron;

Sporuri pentru orele suplimentare;

Bonus trimestrial de 7%

Abonament de servicii medicale la Regina Maria;

Card de cafea.

Locatie: langa statia de metrou Nicolae Teclu

Ne puteti contacta la numarul de telefon / WhatsApp: 0731808024 sau la urmatoarea adresa de email: mirela.oprisan@humangest.ro

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.
Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.
Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:
Recrutare si Selectie de Personal;
Leasing de Personal;
Administrare de Personal si Payroll;
Evaluarea performantelor angajatilor;
Training;
Outplacement;
Detasare de Personal in Strainatate