Mecanic

Gamaso

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profilul job-ului
• Responsabil cu diagnosticarea corecta a uneltelor electrice.
• Respectarea si aplicarea corecta a criteriilor de garantie.
• Urmarirea permanenta a stocului de piese pentru fluidizarea fluxului de reparatie.
• Folosirea computerului pentru administrarea documentelor aferente fiecarei reparatii.
• Ingrijirea echipamentelor, utilajelor, sculelor, aparatelor de masura si control utilizate in desfasurarea activitatii.
• Executa receptia sculelor defecte primite in centrul de reparatii, in cazul in care colegii din departamentul Logistica nu pot efectua acest lucru, venind astfel in ajutorul lor.
• La solicitarea clientilor comunica direct acestora informatii tehnice si informatii referitoare la reparatie (motive defectiune, mod de utilizare corecta, etc.)
• Receptioneaza piesele de schimb importate in ziua primirii acestora.

CERINTE

Profilul candidatului

• studii medii/post liceale/superioare (profil tehnic: mecanica, electronica);
• engleza: nivel mediu;
• experienta profesionala: minim 1 an experienta intr-un post similar; aptitudini analitice;
• calitati personale: foarte bune abilitati de relationare cu colegii si clientii; spirit de echipa; corectitudine; initiativa; capacitate de organizare.

BENEFICII OFERITE

- oferta foarte avantajoasa, program de lucru fix, angajator multinationala

Companie ce activeaza in domeniul productiei si distributiei de echipamente si scule.