MATEMATICIAN

EXCON CONSULTANTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaborarea, testarea si implementarea programelor informatice;
- instalarea, întreþinerea si mentinerea în exploatare a echipamentelor informatice, de retea, digitale si de calcul;
- realizarea de scheme structurale informatice, elaborarea de programe modulare, lucrul cu medii si instrumente de programare, operarea echipamentelor de testare, realizarea programelor de management informatic, cunoasterea facilitãtilor sistemelor de operare, scrierea inteligibilã a programelor sau a planurilor de administrare.

CERINTE

EXCON CONSULTANTA, firmã de resurse umane, recruteazã pentru clientii sãi MATEMATICIAN, în urmãtoarele conditii:
a). Pregãtire: studii superioare de lungã duratã în domeniile matematicã sau matematicã-informaticã;
- cunoasterea a cel puþin unuia dintre urmãtoarele limbaje de programare: C++, Delphi;
- cunoasterea la nivel bun a cel putin unei limbi strãine;
- cunostinþe foarte bune de statisticã matematicã si teoria informatiei.
b). Abilitãti si aptitudini necesare:
- abilitãti de introducere si procesare date;
- abilitãti de lucru cu tehnica de calcul si cu alte echipamente electronice;
- capacitate de analizã a detaliilor si de operare cu date tehnice;
- disponibilitate de acumulare a unor cunostinte noi.

Disponibilitate pentru a a lucra in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv; bonusuri în functie de performantele atinse.

Firma asigura servicii de informare si consiliere in domeniul resurselor umane, precum si servicii de mediere a muncii pe piata interna.