Maseuza/maseur - pentru centre de infrumusetare din N. Italiei

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiettivo Lavoro Romania recruteaza pentru centre de infrumusetare din domeniul hotelier din Nordul Italiei (Trento):

Maseuza/Maseur:

Responsabilitati:
- efectueaza masaje de intretinere, anticelulitice, de relaxare, etc.

CERINTE

Cerinte:
- cursuri de specialitate
- experienta in domeniu de minim un an
- cunostinte de limba engleza (nivel avansat) - italiana reprezinta un avantaj
- persoana responsabila, ingrijita, sociabila

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv, cazare si masa asigurate (se va locui in hotelul unde este salonul de infrumusetare)
Mediu de lucru placut si profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate