maseuza(masaj anticelulitic, de relaxare salon infrumusetare)

simalex imob star srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Atributii :
Angajatul va avea urmatoarele atributii:
- Masaj de relaxare sau anticelulitic
- Impachetari anticelulitice si electrostimulare impreuna cu celelalte angajate (se asigura training)
- Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)

Beneficii:
- Toate tratamentele executate in salon se pot achizitiona de catre angajate la preturi speciale.
- mediu de munca placut
- colectiv tanar.

CERINTE

Cerinte pentru cele 2 posturi full time si part- time :
- Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
- Sa fi terminat sau sa fie student la o facultate unde se preda masaj
- In ambele cazuri de mai sus, candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!

BENEFICII OFERITE

Post part time:
- salariu fix 500 ron;
- bonusuri;
- program: luni- vineri 17. 00- 21. 00,
sambata 9. 00- 15. 00

Post full- time:
- salariu fix 1000 ron + bonusuri;
- program : luni- vineri 14. 00- 21. 00 si sambata 9. 00- 15. 00

salon de remodelare corporala si centru de epilare definitiva