MASEUR

ANMO

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizeaza masaj

CERINTE

-experienta in domeniul masajului terapeutic
-cunostinte avansate ale tehnicilor de masaj
-cursuri de specializare in masaj
(kinetoterapie, masaj anticelulitic, masaj de relaxare, masaj somatic, drenaj limfatic)
-cunostinte de acupuntura constituie avantaj
-cunostinte despre masajului traditional chinezesc costituie avantaj
-buna cunoastere a pietei servciilor de masaj
-studiul concurentei
-analiza de piata
-imbunatatirea serviciilor
-gestionarea bazei de date cu clientii actuali si gasirea de noi clienti si de noi canale de promovare a serviciilor de masaj
-atitudine pozitiva orientata catre rezultate

BENEFICII OFERITE

-salariu
-comision in functie de rezultate

ANMO este o companie tanara care are ca principiu - Clientul nostru trebuie sa devina mai mai sanatos, mai relaxat, mai frumos, mai plin de viata!
Te asteptam sa fii si tu membru in echipa ANMO!
Centrul ofera servicii de acupuntura traditionala chinezeasca, kinetoterapie, reflexoterapie, tratarea unor efectiuni grave prin presopunctura oferite de medici chinezi cu experienta in domeniu de peste 20 de ani.