Marketing online Smokemania

OVIDANMARC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- marketing online
- SEO
- promovare web, administrare web
- postare campanii de informare

CERINTE

Candidatul ideal:
- Cunostinte foarte bune in domeniul calculatoarelor;
- Cunostinte si experienta in domeniul SEO & SEM;
- Creativitate
- Cunostinte in folosirea blogurilor, retelelor sociale, forumurilor etc;
- Sa fie un bun cunoscator al mediului online: retele de socializare, forumuri, social media, blogging

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, echipa tanara si profesionista, posibilitate de dezvoltare profesionala si personala.

SmokeMania este o companie importatoare de tigari electronice de cea mai buna calitate .

Lucram numai cu cele mai bune companii producatoare de tigari electronice , misiunea echipei SmokeMania fiind de a oferi cele mai bune tigari electronice si accesorii la cele mai bune preturi de pe piata .

Suntem intr-o continua cautare de noi produse care sa ofere clientilor SmokeMania cel mai bun raport calitate / pret , dorinta noastra fiind de a multumi pana si pe cei mai exigenti clienti .