Marketing Manager

LUXURY INTERNATIONAL CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:

Realizarea si implementarea strategiei de marketing in corelatie cu obiectivul strategic al companiei;
Realizarea si implementarea planului de actiuni pentru fiecare proiect de marketing;
Realizarea si gestionarea bugetului de marketing;
Crearea si dezvoltarea, pe termen mediu, a departamentului de marketing al firmei;
Analizarea datelor de piata si de vanzari pentru a identifica evolutia pietei;
Coordonarea si urmarirea implementarii campaniilor;
Asigurarea suportului permanent pentru departamentul de vanzari;
Raportarea periodica a activitatii;

CERINTE

Persoana, dinamica, creativa si cu simt estetic,
Persoana orientata spre rezultate;
Abilitati de comunicare si prezentare;
Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor;
Capacitate de gestionare a volumului de munca si stabilirea prioritatilor;
Excelenta capacitate de planificare şi organizare;
Cunostinte aprofundate privind conceptele de piata;
Cunostinte aprofundate privind managementul strategic;
Studii superioare in domeniul marketing sau economie;
Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
Nivel avansat de utilizare MS Office;
Nivel avansat limba engleza;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Mediu de lucru motivant, pozitiv si cu spirit de echipa;

Luxury International este o companie cu o experienta in domeniu care poate oferi oricarui client o solutie.Facem tot posibilul pentru a fi cei mai buni,fie ca este vorba de oferte rezidentiale,birouri,spatii comerciale/industriale sau diferite proiecte imobiliare.Oferim clientilor nostrii cea mai buna varianta pentru banii investiti,pentru ca abordam orice oportunitate imobiliara ca o investitie,o investitie in care clientii nostri au satisfactia alegerilor bine facute.
Suntem o echipa inteligenta, cu experienta pe piata imobiliara din Romania . Monitorizam zilnic fiecare oferta a pietei astfel incat sa identificam cele mai bune oportunitati,reusind sa indeplinim asteptarile chiar si celui mai exigent client.