MARKETING MANAGER

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- concepe si implementeaza planul de marketing si publicitate
- modernizarea imaginii produselor existente si crearea de imagine pentru produsele noi
- sondarea pietei privind competitivitatea produselor si preturilor propuse de achizitori pentru revista
- conceperea revistei bilunare privind produsele care intra in promotie si organizarea distributiei acesteia
- coordonarea, monitorizarea si evaluarea activitatilor de marketing (sampling-uri, promotii etc
- coordonarea biroului de relatii clienti

CERINTE

- studii superioare - profil marketing
- experienta relevanta in activitatea de marketing
- persoana motivata, energica si creativa
- disponibilitate la deplasari
-permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv
- mediu de lucru dinamic si modern

TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .