Marketing Manager

FARMEXIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza echipa de specialisti marketing
- Elaboreaza strategia de marketing a companiei (obiective, plan, mod de actiune, mod de implementare, metode de evaluare a rezultatelor)
- Planifica si gestioneaza bugetul anual de marketing
- Creeaza, propune si organizeaza campanii promotionale nationale/locale
- Monitorizeaza rezultatele privind gradul satisfactiei clientilor si propune masuri de imbunatatire
- Coordoneaza si analizeaza studiile de piata

CERINTE

- Experienta in marketing de minim 2 ani in domeniu
- Cunoasterea domeniului farmaceutic constituie avantaj
- Studii superioare (masteratul constiutie avantaj)
- Permis de conducere categoria B
- Bune abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa
- Perseverenta, orientare catre rezultate, persuasiv

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru profesionist, competitiv
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.