Marketing Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza si implementeaza campanii de marketing in vederea sprijinirii cresterii vanzarilor
- Dezvolta si implementeaza campanii de marketing pentru produsele si serviciile noi
- Selecteaza cele mai potrivite canale de comunicare si targetul tinta pentru fiecare produs sau serviciu
- Defineste bugetu necesar
- Defineste si implementeaza campanii de PR
- Creaza continut pentru site-uri
- Creaza materiale de comunicare
- Defineasca brief-uri de lucru

CERINTE

- studii superioare de Marketing, Comunicare
- experienta relevanata de minim 6 ani in Marketing si minim 3 ani de management al departamentului
- experienta relevanta in on-line marketing
- orientare spre business si generare de plus valoare
- intelegerea conceptelor de IT (software, internet etc)
- abilitati si talent in a scrie comunicare, texte etc
- persoana automotivata
- persoana orientata spre rezultat
- persoana orientat catre dezvoltare personala

BENEFICII OFERITE

salariu fix
mediu de lucru international