Marketing Communication Coordinator

Sensiblu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea revistei interne in ceea ce priveste planificarea, culegerea si transmiterea de informatii pentru agentia care realizeaza revista; corectura si revizuirea articolelor scrise de catre agentie, pentru fiecare numar al revistei;
Coordonarea catalogului de oferte speciale in ceea ce priveste planificarea, culegerea si transmiterea de informatii pentru agentia care realizeaza revista;
Actualizarea si dezvoltarea site-ului www.sensiblu.com;
Realizarea newsletterului lunar Sensiblu: culegere/realizare informatii, implementarea acestora in html;
Acordarea de suport in mentinerea relatiei cu agentia/agentiile de creatie publicitara, de media si furnizorii de servicii din domeniu;
Acordarea de suport in implementarea actiunilor de marketing (campanii media si in store, evenimente speciale, imagine Sensiblu – outdoor, vitrine);

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Experienta in realizarea de reviste, brosuri comerciale si intretinere website;
Orgaizare si planificare;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Cunoasterea softurilor: Microsoft Office, Lotus, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie de succes!

A&D Pharma este cel mai mare grup farmaceutic din Romania care include compania Mediplus, lider national in distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, Sensiblu, cel mai mare lant de farmacii cu acoperire nationala din Romania si fundatia Sensiblu ce se implica activ in proiecte sociale.
Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea!
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!