Marketing Advisor

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura implementarea strategiei de marketing;
Elaboreaza si planifica campanii de promovare;
Monitorizeaza permanent piata si concurenta si propune modificarii in strategia si politica de marketing;
Analizeaza oportunitatea introducerii de noi produse sau servicii;
Propune solutii pentru imbunatatirea si cresterea nivelului calitativ al produselor/ serviciilor existente;
Identifica si analizeaza oportunitati de afaceri, parteneriate si asocieri;
Asigura si mentine o vizibilitate ridicata a firmelor, produselor si serviciilor;
Coordonează proiectarea materialelor publicitare (anunţuri, pliante, brosuri, oferte);
Gestioneaza bugetul dedicat promovarii;
Dezvolta politici de fidelizare a clientilor;

CERINTE

Absolvent de studii superioare in domeniul marketingului ;
Master finalizat in domeniul marketingului ;
Experienta de minim 2 ani in domeniu;
Inteligent si creativ, intuitiv, fire curioasa, permanent preocupata de cunoastere si autodepasire;
Energic, comunicativ, pasionat;
Capabil sa-si sustina cu argumente clare, obiective si puternice propriile idei, dar permeabil si la ideile altora;
Capabil sa genereze idei si in conditii de stres, flexibil in lucrul cu ideile, perseverent;

BENEFICII OFERITE

Echipa tanara, mediu de lucru dinamic;
Cultura organizationala orientata catre profesionalism si inovatie;
Dezvoltare profesionala continua.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)