Manipulant Marfuri Depozit - Bucuresti

S.C. Noua Generatie Papetarie & Birotica SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se subordoneaza gestionarului sau sefului de depozit
- receptioneaza marfa, completeaza in lipsa gestionarului documentele de intrare/iesire marfa
- raspunde alaturi de gestionar de stocurile de marfa calitativ/ cantitativ
- pregateste si ambaleaza comenzile primite, livreaza marfa numai pe baza de factura
- inventariaza marfa, raspunde de aranjarea marfurilor
- respecta normele de PSI si protectia muncii

CERINTE

- experienta intr-un post similar constituie un avantaj
- fara antecedente penale
- studii medii
- seriozitate, abilitate crescuta in gestionarea stocurilor cu miscare zilnica

BENEFICII OFERITE

- salariul pentru perioada de proba 200 EURO
- contract de munca /salariu motivant in functie competenta si experienta

firma de distributie cu intindere nationala specializata in comercializarea produselor de papetarie si birotica