Manipulant Marfuri

Grupo Cosmos

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manipulant in cadrul depozitului de materii prime;

- manipularea materiei prime pentru sectorul de productie;

- activitatii de intretinere a ordinii si curateniei in cadrul depozitului si a zonei de productie;

CERINTE

- serios, muncitor, punctual;
- experineta in munca, constituie un avantaj;
- rezistenta la efort fizic;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- deconarea transportului

GRUPO COSMOS este un grup de societati spaniole specializate in cesionarea resurselor umane din domeniul industrial, care colaboreaza cu principalele federatii sindicale si patronale.
Incepand cu anul 1995 GRUPO COSMOS deruleaza importante proiecte la nivel european in materie de cesiune de personal industrial. Grupul a semnat importante conventii de colaborare cu patronatele din sectoarele constructii, instalatii, metalurgie, birouri tehnice, dand solutii in materie de resurse umane.

In Romania, GRUPO COSMOS are semnate conventii de colaborare cu principalele federatii sindicale, camere de comert si asociatii patronale din sectorul industrial.