MANIPULANT MARFURI

SC FOTUNA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- manipularea si aranjarea marfii in interiorul depozitului
- pregateste comenzile in vederea livrarii
- ambaleaza comenzile de marfa si anunta comanda gata de livrare
- incarcarea si descarcarea a marfii la receptie sau la transport catre clienti
- raspunde de identificarea produselor
- participa la inventare
- raspunde de stocul de marfa
- mentinerea curateniei la locul de munca
- respectarea normelor de lucru
- receptioneaza marfa

CERINTE

Candidatul ideal:
- absolvent liceu
- experienta constituie un avantaj
- conditie fizica excelenta
- posesor permis coducere constituie avantaj
- persoana organizata, responsabila, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

- salariu avantajos
- conditii de munca
- echipament de lucru

Posturi disponibile = 2

Pentru detalii si programari la interviu va rugam aplicati la acest anunt sau fax: 255.35.29

Pasiunea pentru calitate si perfectiune, inovatia si imbunatatirea continua au stat la baza evolutiei acestei lumi.
In urma cu peste 8 ani, din aceste considerente, s-a nascut Fortuna.
Suntem acum in masura sa oferim cea mai diversificata gama de produse de profil. Profilul nostru este vanzarea accesoriilor si materiilor prime necesare productiei de mobilier.

Sediul nostru principal se afla in Arad, unde avem depozite si birouri pe o suprafata de 16500 mp. De asemenea, avem filiale la Timisoara si Bucuresti.