MANIPULANT MARFA si AMBALATOR MANUAL

TEHNOSTEEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detalii la telefon 4107856 , 0765507357 , 0726366739 , 0746366739

- incarcare-descarcare marfa
- manipulare marfa, colete
- ambalare produse nealimentare (CD R, DVD R, dischete, carcase CD si DVD, casete audio si video)
- etichetare produse
- un colet are in medie o greutate de 8 - 9 kg

CERINTE

- atentie, rabdare, conditie fizica buna, cinste si corectitudine
- disponibilitate de lucru program prelungit (aproximativ 46-47 ore saptamanal), orele suplimentare platindu-se adecvat. Programul include ore de lucru si Sambata (circa 4 ore)
- orar: Luni-Vineri 9:30-18:30 iar Sambata 10:30-18:30

BENEFICII OFERITE

Salariu 500-700 RON + BONURI DE MASA

Unic importator autorizat al produselor MEMOREX si \"estelle\" (CD R, DVD R, dischete, casete audio si video, mape, baterii, acumulatori, incarcatoare, etc)