Manipulant Marfa - Depozit mezeluri

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persons Romania recruteaza pentru clientul sau, un important producator si distribuitor de mezeluri si preparate din carne, un Operator Depozit responsabil si serios.

Se lucreaza in schimburile 2 si 3 (14-22; 22-6), iar depozitul este in zona Autogarii Militari.

Descrierea jobului:

- Pastrarea ordinii si curateniei in depozit si intretinerea corespunzatoare a utilajelor;

- Punerea marfii in stoc, transferuri intre locatii, culegere comenzi;

- Descarcare si incarcarea marfii din/in mijloacele de transport;

CERINTE

- Seriozitate;

- Disponibilitate la efort fizic si de a lucra in ture;

- Responsabilitate;

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa;
- Salariu fix;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Alte beneficii;

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement