MANIPULANT MARFA DEPOZIT

Genius Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- manipularea marfurilor in depozitul societatii;
- realizarea loturilor de produse pentru livrat la clienti;
- aranjarea marfurilor pe rafturi;
- etichetare produse;

CERINTE

- disciplinat, ordonat, responsabil
- rezistent la efort fizic sustinut
- comunicativ
- domiciliul stabill in apropierea carteirului Militari;
- dispus la program in doua schimburi, 2 sambate pe luna -program de dimineata.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa, prime pentru merite, prime de sarbatori, plata orelor suplimentare, concediu de odihna colectiv;posibilitati de avansare;

Genius Distribution este unul dintre cei mai importanti importatori si distribuitori de produse pentru instalatii termice si sanitare, obiecte sanitare pentru sali de baie, chiuvete si aparatura electrucasnica pentru bucatarie, si feronerie pentru usi si ferestre din lemn din Bucuresti. Aria de distributie se intinde judetele din sudul si estul Romaniei - Oltenia, Muntenia, Dobrogea si Moldova. Misiunea noastra este de a oferii clientilor nostrii o gama larga de produse de inalta calitate in conditii de livrare rapida, la preturi competitive. Valorile noastre sunt profesionalismul, performanta si loialitatea. Societatea a luat fiinta in 1996 si s-a dezvoltat permanent atat in ceea ce priveste cifra de afaceri cat si numarul si calitatea angajatilor. Colaboram cu producatori importanti din domeniu Franke, Teraplast, Assa Abloy, Wirquin si altii alaturi de care am dezvoltat permanent cota de piata ceea ce a dus la intarirea relatiilor cu acestia si imbunatatirea imaginii noastre. Planul nostru este de a extinde aria de acoperire in continuu pana la acoperirea tuturor oraselor importante din tara. Clientii nostri sunt depozitele si magazinele de profil, societati care executa lucrari in instalatii si constructii, persoane fizice care construiesc locuinte in regie proprie.