MANIPULANT MARFA - COD MM-B

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala cu peste 6000 de angajati, prezenta in Europa Centrala si de Est, care ofera clientilor sai solutii personalizate de logistica – depozitare, ambalare si transport – recrutam:
MANIPULANT MARFA

Responsabilitati:
* Receptia bunurilor
* Pregatirea comenzilor
* Expedierea comenzilor
* Efectuarea controlului cantitativ si calitativ

CERINTE

* Persoana cu simtul responsabilitatii
* Disponibilitate de a lucra in schimburi
* Calificare, experienta in domeniul tehnic - avantaj

BENEFICII OFERITE

* Salariu fix + bonusuri
* Tichete de masa si alte facilitati
* Prime de Craciun si de Paste
* Posibilitatea de avansare
* Posibilitatea de obtinere a atestatului ISCIR

Pentru programari directe la interviu, contactati-ne la tel: 0728063418 sau tel/fax: 0214342834, luni-vineri 10.00-17.00.

HUMAN RENT ROMANIA S.R.L face parte din grupul multinational Human Rent cu sedii in Ungaria, Cehia, Slovacia si respectiv Romania. Are un numar de peste 5000 de angajati avand un rol dominant pe piata fortei de munca din Europa Centrala in domeniul recrutarii, plasarii fortei de munca temporara si permanenta.
Human Rent are o gama de servicii cat mai ample in domeniul resurselor umane. Sunt elaborate sisteme de module din care viitorii nostri parteneri pot sa-si aleaga solutia ideala:
- Consultanta si management in domeniul resurselor umane;
- Leasing forta de munca;
- Intermediere forta de munca;
- Organizarea cursurilor de limbi straine;
- Training de personal
Dezvoltarea sa dinamica si succesul ei se datoreaza in primul rand faptului ca necesitatile partenerilor de afaceri sunt satisfacute intr-un timp cat mai scurt si intr-un mod profesionist.