Manipulant marfa (Ajutor arhivar)

S.C. Hattrick Bet S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuţii şi responsabilităţi:
• Preia din cadrul diferitelor departamente ale companiei, documentele care urmeaza a fi arhivate;
• Pregateste documentele pentru relocare si depozitare;
• Manipuleaza si aseaza documentele in spatiile special destinate arhivarii, in functie de specificatiile arhivarului;
• Participa la sortarea si clasificarea documentelor pe diferite criterii (cronologie, departament, descriere, etc), sub indrumarea arhivarului.

CERINTE

Specificaţiile postului:
• Studii medii/scoala profesionala;
• Rezistenta la efort fizic;
• Abilitati de organizare si atentie la detalii;
• Cunostintele in domeniul arhivarii constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Tichete de masa;
• Loc de munca stabil;
• Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata.

Hattrick Bet este una dintre cele mai importante companii de pariuri sportive din Romania, fiind parte a grupului „Hattrick Sports Group”, prezent mai multe tari din Europa.
In Romania, compania este cunoscuta sub brandul „Casa Pariurilor”, activand atat in mediul on-line cat si prin cele aproximativ 750 de agentii existente in toata tara, in care isi desfasoara activitatea peste 1800 de angajati. Compania ofera clientilor cele mai diversificate oferte de pariuri sportive, bonusuri consistente si cote atractive.