Manipulant Marfa

PRO DATA INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incarcarea / descarcarea marfurilor in masinile furnizorilor si clientilor firmei;

- Programul de lucru este luni-vineri 9:30-18:30 iar sambata 10:30-14:30.

CERINTE

- Angajam personal tanar sanatos clinic si apt fizic pentru a desfasura acest tip de munca fizica.

- In primul rand candidatilor li se cere rabdare, atentie si putere de munca.

BENEFICII OFERITE

- Orele suplimentare se bonifica cu un spor de 75% din salariul tarifar de baza.
- Se acorda bonuri de masa.
- Munca se desfasoara intr-un spatiu incalzit tot timpul, situat in zona Panduri - Cotroceni.
- Colectivul este foarte tanar iar atmosfera de lucru este placuta.

Firma noastra, PRO DATA INTERNATIONAL, este unic importator si distribuitor autorizat pentru produsele MEMOREX ( www.Memorex.ro ) si ESTELLE ( www.estelle.ro ) . Avem contracte ferme de aprovizionare a lanturilor de hypermarketuri si supermarketuri : CORA, AUCHAN, Kaufland, Real , HYPER PIC, TRIDENT HYPERTRANS, MEGAIMAGE, etc)