MANIPULANT MARFA

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Manevrarea marfii in deposit
 Participarea la incarcatul masinilor in afara programului de distributie
 Raspunderea de descarcarea/incarcarea in timp util si in mod activ a
masinilor
 Raspunderea de integritatea marfii pe care o manipuleaza si de toate
bunurile incredintate spre administrare
 Utillizarea echipamentului de lucru si de protectie si respectarea instructiunilor GMP
 Pastrarea unei infatisari curate si ingrijite pentru a intari calitatea
imaginii produselor, serviciilor si a companiei

CERINTE

 Conditie fizica excelenta
 Spiriti de echipa, rabdare si seriozitate
 Comportament politicos si civilizat fata de colegi, clienti, autoritati legale, auditori externi sau interni

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Salariu atractiv
Bonuri de masa
Bonusuri in functie de performanta

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.