MANIPULANT MARFA

S.C. ASCENDIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Incarca, transporta si descarca marfurile care pleaca catre clienti, materialele promotionale care pleaca catre agenti, precum si marfurile care intra in societate de la furnizori
¿ Completeaza zilnic fisa de lucru si o da spre aprobare sefului de depozit
¿ Semnaleaza problemele sau neregulile care apar
¿ Mentine in depozit ordinea si curatenia
¿ Participa la buna desfasurare a inventarului de stocuri la sfarsitul anului sau ori de cate ori se solicita
¿ Executa orice alte sarcini similare cerute de superiorii ierarhici

CERINTE

¿ Pregatire educationala: minim 8 clase
¿ Abilitati dezvoltate de organizare, planificare si comunicare
¿ Abilitati de lucru in echipa, dar si de organizare eficienta a activitatii individuale
¿ Rezistenta la stres si la efort fizic
¿ Integritate personala si profesionala

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru stabil, salariu atractiv, posibilitatea integrarii intr-o firma de prestigiu.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia ASCENDIS recruteaza pentru TEXACO.
TEXACO este un lider de renume in tehnologia lubrifiantilor si ofera produse si servicii de calitate superioara in mai bine de 150 de tari din lume. Lubrifiantii Texaco sunt produsi la scara mondiala in peste 45 de fabrici, iar compania este un pion important in peste 30 de tari europene - oferind produse de ultima tehnologie, un suport sustinut si servicii de prima clasa, printr-o retea strategica de unitati locale de calitate.