Manipulant marfa

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarcare, descarcare, depozitare corecta marfa pe raft si in stive, coletare si paletare marfa;
Pregatire marfa pentru livrare conform preaviz sau indicatiilor de cod si descriere date de seful de echipa;
Manipulare marfa cu atentie
Asigurarea curateniei in depozit si in spatiile adiacente;
Respectarea procedurilor departamentale si a ROI;
Respectarea programul stabilit de sefii de tura, echipa: pe ture de lucru, pe volumul de lucru, pe categorii de marfa manipulate;
Prezentele atributii nu sunt limitative ele putand fi completate ori de cate ori va fi necesar.

CERINTE

Experienta intr-un post similar - minimum 1 an
Experienta de lucru in depozit.

Postul oferit este pentru o perioada de 2 luni (noiembrie-decembrie), cu posibilitatea de prelungire pe perioada nedeterminata.
Program de lucru: 3 ture

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv.

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.