Manipulant Marfa

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este firma, care produce si distribuie produse care se folosesc in instalatiile sanitare.

Responsabilitatile postului:

- incarcare-descarcare marfa;
- receptie marfa;
- pregatire si livrare marfa;
- Zona de lucru este Militari, Bucuresti.

CERINTE

- Minim scoala generala(8 clase)/Scoala Profesionala;
- Cunostinte minime operare PC;
- Cunostinte minime in domeniul instalatiilor sanitare;
- Disponibilitate pentru program prelungit;
- Dorinta de a lucra intr-o firma de renume.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.