Manipulant marfa

PC Garage SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarcarea, descarcarea marfurilor din mijloacele de transport.
Aranjarea marfurilor conform procedurilor.
Asigurarea curateniei la locul de munca.

CERINTE

Persoana muncitoare, serioasa si punctuala, rezistenta la efort, profil ordonat, atent la detalii, cu simt de raspundere si rapid in efectuarea activitatilor.
Fara antecedente penale.
Studii medii (minim 8 clase absolvite).

BENEFICII OFERITE

CM pe perioada nedeterminata, loc de munca stabil si sigur.
Program de lucru 8 ore + pauza de masa 1 ora.
Punct de lucru: Sector 3, zona Timpuri Noi.
Salariu fix + bonuri de masa + bonus de performanta

PC Garage este unul dintre cele mai mari magazine online de produse IT si electronice din Romania si reprezinta un reper pentru toti cei pasionati de produsele IT. Tot din pasiune a fost creat si forumul My Garage definit ca fiind comunitatea pasionatilor de hardware, overclocking, modding si cai putere. Comunitatea My Garage inregistreaza peste 60.000 membri, aproximativ 450.000 vizite in fiecare luna si peste 1400 review-uri realizate de clientii PC Garage.
Filosofia de business a PC Garage este simpla: sa ofere clientilor sai, pe langa produsele din oferta, servicii specializate si de calitate.