Manipulant Marfa

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm manipulant marfă!

Responsabilități:
• Încărcarea, descărcarea mărfurilor şi manipularea acestora în depozite
• Încărcarea şi/sau descărcarea mărfurilor în/din autovehiculele de livrare
• Asigură gestiunea stocului de marfa în baza documentelor de intrare / ieşire;
• Expediază marfa către clienţi conform comenzilor şi priorităţilor;

CERINTE

Candidatul ideal
• Experiență anterioară minimum 1 an pe post asemănător
• Cursuri de pregătire sau permis/autorizaţie de stivuitorist, pentru manipularea mecanizată a mărfurilor (constituie un avantaj)
• Abilitați de calcul matematic
• Persoană serioasă, de încredere
• Ordonat, punctual, simt practic, usurinta in orientare
• Responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa
• Rezistenta la efort sustinut

BENEFICII OFERITE

Beneficii
• Salariu avantajos
• Bonuri de masă
• Decont transport
• Program Luni-Vineri (8:00-16:30)

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement