Manipulant in Tipografie - Aj. gestionar

Tipografie din Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii generale:
 Prealuarea si receptia marfii de la furnizor;
 Asigurarea fluxului de manipulare;
 Pregatirea materialelor pentru livrare, conform fisei de comanda;
 Impreuna cu gestionarul efectueaza zilnic stocul (inventarul) marfurilor din depozit;
 Inntretinerea si manipularea corecta a echipamentelor cu care isi desfasoara activitatea zilnica;

CERINTE

Profilul candidatului:
 Indemanare
 Capabil de a se supune efortului fizic
 Capabil de a duce la bun sfarsit actiunile sale
 Capabil sa lucreze intr-un mediu dinamic (disponibil pentru program de lucru in schimburi)

 Studii medii (generale /liceale)
 Fara experienta

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
 Iti oferim un pachet salarial negociabil intre 1200-1600 net
 Bonusuri in cursul anului
 Celebram loialitatea salariatilor nostri prin petreceri speciale:
• 1 Iunie - Ziua Copilului
• Sarbatoarea Toamnei
• Petrecerea Craciunului

DESCRIEREA FIRMEI

Tipografie de top din sectorul 6 Bucuresti