Manipulant Depozit Central (Zona Militari)

ALTEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la descarcarea / incarcarea produselor
Participa la receptia marfii
Aranjarea marfurilor in depozit
Participa la pregatirea comenzilor

CERINTE

Experienta minim 6 luni pe o pozitie similara
Studii: minim 10 clase
Rezistenta la efort fizic
Fara cazier
Dorinta de dezvoltare

BENEFICII OFERITE

- Salariu net fix + bonusuri lunare ( in functie de volumul de marfa manipulat ) + prima anuala
- Prime de Pasti si de Craciun
- Bonuri de masa
- Transport oras-depozit este asigurat
- Orele suplimentare se platesc corespunzator
- Stabilitate
- Posibilitate de promovare in cadrul depozitului / companiei
- Acces cu tarif scazut la servicii medicale solicitate de angajati

Compania Altex s-a infiintat in anul 1992 si are un capital in totalitate romanesc. In cei peste 15 ani de existenta, compania a avut o evolutie spectaculoasa.
Grupul Altex este acum cel mai puternic jucator pe piata de retail din Romania prin reteaua de peste 100 magazine, deschise in peste 70 de orase.
Media Galaxy este primul electrocomplex din Romania cu 14 magazine in Bucuresti, Cluj, Iasi, Constanta, Timisoara si Brasov
Din grupul Altex mai fac parte companiile 8TIM, Credex si Complet Electro Serv.