MANIPULANT DEPOZIT CARTE / PAPETARIE / MULTIMEDIA

CARTURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarca - descarca masini cu marfuri
Receptioneaza marfuri si le verifica din punct de vedere cantitativ si calitativ conform documentelor de insotire
Aranjeaza marfuri in depozit conform procedurilor de lucru
Colecteaza, proceseaza si ambaleaza comenzi pentru distributie
Transporta si livreaza comenzile in reteaua de librarii
Efectueaza inventare
Mentine un mediu de lucru curat, ordonat si profesionist ?n depozit

CERINTE

Studii medii
Cunostinte minime operare PC
Permis de conducere categoria B de minim 3 ani; fara suspendarea permisului in ultimul an, incidente rutiere si puncte de penalizare
Buna cunoastere a Bucurestiului
Experienta de lucru in depozite de carte / edituri constituie un avantaj
Atestat ISCIR pentru stivuitor prezinta avantaj
Persoana organizata, responsabila, disciplinata, corecta, punctuala
Atentie distributiva, rezistenta la efort
Abilitati de lucru si de comunicare in echipa

BENEFICII OFERITE

se vor discuta la angajare

Carturesti este un concept de \\\\\\\"retail experience\\\\\\\" complex care imbina cea mai diversificata oferta de produse culturale cu organizarea si gazduirea de evenimente socio-culturale, in spatii amenajate de unii dintre cei mai buni arhitecti si designeri romani.

Carturesti se adreseaza nevoilor de informare, educare, recreere; Carturesti nu este un spatiu doar al cartilor; este un spatiu al civilizatiei si implicit al artelor.

Carturesti isi propune sa ofere lucruri frumoase, rare, inedite, sa deschida gustul publicului pentru formare culturala, pentru valorile spirituale, sa trezeasca interesul oamenilor pentru comunicare, pentru importanta vietii in comunitate.

In prezent exista noua librarii Carturesti in: Bucuresti, Timisoara, Cluj, Constanta, Iasi si Suceava.