Manipulant Depozit Bucuresti

Farmexpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

- descarca si incarca produsele sosite in depozit;

- participa la receptia calitativa si cantitativa a produselor;

CERINTE

- studii medii;

- experienta intr-un post similar, constituie avantaj;

- persoana dinamica;

- rezistenta la efort fizic si psihic prelungit;

- domiciliu stabil in Bucuresti;

BENEFICII OFERITE

-salariu

- bonuri de masa

FARMEXPERT D.C.I. este o companie cu capital integral romanesc, fondata in anul 1996, avand sediul central in Bucuresti. Activitatea companiei consta in importul si distributia de medicamente, cosmetice si produse parafarmaceutice.

300 de angajati lucreaza profesional pentru partenerii nostri, clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor.