Manipulant Depozit

Genesys Systems RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura receptia, manipularea, transferul si livrarea produselor din magaziile de marfa pe baza de documente de intrare/ iesire;
- Asigura stocarea in bune conditii a produselor, asigura separarea produselor neconforme si a produselor in curs de receptionare in magazie de restul produselor;
- Efectueaza alte activitati, conform experientei specifice, la solicitarea Directorului DFL, a Directorului General sau a Coordonatorului Logistica;

Punct de lucru:la 2 Km de Carrefour Militari. Se asigura transport de la statia de metrou Pacii.

CERINTE

- Studii medii
- Experienta de lucru in cadrul unui depozit.
- Cunostinte de baza de operare PC
- Rezistenta la efort fizic si stres

BENEFICII OFERITE

Oferim:

- pachet salarial motivant ( salariu fix, bonuri de masa, asigurare medicala privata )
- program de lucru: luni- vineri
- posibilitati de promovare

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importanai furnizori IT&C de solutii, servicii, sisteme si software din Romania. in cei 13 ani de activitate, GENESYS SYSTEMS si-a dezvoltat competente deosebite in cele 4 directii strategice, componente de baza ale conceptului 4S:
Solutii complexe pentru companii mari, solutii pentru IMM-uri;
Servicii profesionale pentru o gama larga de produse IT&C;
Sisteme standard si sisteme integrate - proiecte nationale si regionale;
Software - produse proprii si aplicatii dezvoltate la cerere.