Manipulant Depozit

ALTEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la descarcarea / incarcarea produselor;
- Participa la receptia marfii;
- Aranjarea marfurilor in depozit ;
- Participa la pregatirea comenzilor.

CERINTE

- Experienta minim 6 luni pe o pozitie similara;
- Studii: minim 10 clase;
- Rezistenta la efort fizic;
- Fara cazier;
- Dorinta de dezvoltare.

BENEFICII OFERITE

- Transport oras-depozit este asigurat;
- Orele suplimentare se recompenseaza;
- Angajatii care vor dovedi seriozitate in sarcinile curente au posibilitatea sa promoveze in cadrul depozitului / companiei.

Compania Altex s-a infiintat in anul 1992 si are un capital in totalitate romanesc. In cei peste 15 ani de existenta, compania a avut o evolutie spectaculoasa.
Grupul Altex este acum cel mai puternic jucator pe piata de retail din Romania prin reteaua de peste 100 magazine, deschise in peste 70 de orase.
Media Galaxy este primul electrocomplex din Romania cu 14 magazine in Bucuresti, Cluj, Iasi, Constanta, Timisoara si Brasov
Din grupul Altex mai fac parte companiile 8TIM, Credex si Complet Electro Serv.