Manipulant (Delegat)

PETROMETAL CO 96 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarca si aranjeaza corect si in siguranta marfa pentru transport
Se prezinta la încarcat conform programului, la datele si orele indicate
Participa la aranjarea marfii in depozit, la curatenia depozitului si a spatiilor aferente, la descarcarea - incarcarea marfii in si din auto care aprovizioneaza / livreaza produsele comercializate de societatii
Invata produsele si caracteristicile lor
Verifica integritatea marfurilor transportate
Aranjeaza corect si in siguranta marfa in autoutilitara
Participa la spalarea-interior si exterior-a autoutilitarei
Raspunde solicitarilor de serviciu ale altor persoane din firma numai cu acordul superiorului ierarhic
Descarca si livreaza marfa pana in interiorul magazinului clientului
Preda documentele însotitoare ale marfurilor catre clienti
Foloseste un limbaj civilizat in relatia cu clientii
Preia de la clienti, incarca si preda Gestionarului ambalajele
Primeste sarcini de manipulant depozit cand soferul nu este disponibil sau autoutilitara este defecta
Raspunde solicitarilor gestionarilor de la depozitele de marfa sau ambalaje

CERINTE

Studii: Scpala Generala / Profesionala
Atentie concentrata
Spirit organizatoric
Apt pentru efort fizic marit
Capacitatea de lucru în echipa
Rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

Salariu si comision

Obiectul principal de activitate este comertul cu ridicata al bauturilor, transportul fiind activitatea secundara a firmei.
Distribuim bere, vin,bauturi alcoolice, apa si sucuri.
Parcul auto cuprinde peste 20 de masini de distributie si cca 30 de turisme.