MANIPULANT

S.C TOP BRANDS DISTRIBUTION S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti un loc de munca sigur, intr-o companie organizata la standarde europene?
Esti corect, cinstit, loial si muncitor?
Daca da, acum ai sansa sa gasesti un job pe masura dorintelor tale!

TOP BRANDS DISTRIBUTION, distribuitor al produselor Philip Morris si Kraft Foods
doreste sa angajeze
MANIPULANT

Vei avea urmatoarele responsabilitati:

1. Incarcarea si/sau descarcarea marfurile in/din autovehicule.
2. Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, manual sau folosind electrostivuitorul.
3. Comisionarea marfurilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului.

CERINTE

Ce asteptam de la candidatii pe acest post?

Cel mai important lucru este fii o persoana corecta, cinstita si dornica sa munceasca.
In plus, ne dorim o persoana cu:
- studii medii,
- autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj).

Daca te regasesti in descrierea de mai sus, nu ezita sa aplici pentru acest post.

Top Brands Distribution este una dintre cele mai experimentate companii din Romania, in domeniul distributiei bunurilor de larg consum, fiind principalul distribuitor al produselor Philip Morris Romania si Kraft Foods Romania.

Din 1998, Top Brands Distribution a avut o dezvoltare continua, devenind o companie de varf in distributia produselor alimentare, cu o forta de vanzare de peste 200 de persoane, ce raspund cerintelor a peste 9,000 de clienti din Bucuresti si din alte 9 judete ale tarii.

De curand, Top Brands Distribution are un nou sediu social, in Otopeni, sediu ce corespunde tuturor standardelor europene din domeniul distributiei de bunuri de larg consum.