MANICHIURISTA - PEDICHIURISTA / TEHNICIAN UNGHII FALSE

CREATIVE BEAUTY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;
- Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
- Consilierea clientului in vederea alegerii tratamentului/procedurii;
- Contribuie la intocmirea fisei de client si completarea acesteia, in baza serviciului executat;
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si a programarilor;
- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Efectuarea procedurilor zilnice de intretinere a igienei spatiului de lucru si instrumentelor aferente efectuarii procedurilor zilnice.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana orientata catre client si rezultate, pasionata de meseria sa, cu aptitudini profesionale deosebite si capacitate de comunicare excelenta, cu o prezenta agreabila si spirit de echipa. Experienta candidatului trebuie sa fie de minim 2 ani. Cursurile in domeniu sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

in urma interviului

DESCRIEREA FIRMEI

salon infrumusetare