manichiurista/pedichiurista(clasic+semi), tehnician unghii (constructie gel, tips)

Adiand Cosmetic

Job expirat

RESPONSABILITATI

*MANICHIURISTA care sa stapaneasca bine tehnicile specifice pentru : manichiurista/pedichiurista(clasic+semi), tehnician unghii (constructie gel/acryl, tips), spa, modele, etc.

CERINTE

Daca esti serioasa, dedicata, talentata si profesionista, te asteptam in echipa salonului "Dream Nails & Brows"!
Vei face parte din echipa unui nou concept de salon pe care il vei descoperi la fata locului.
Ne dorim personal cu minim 1 an de experienta in salon (experienta in salon poate fi compensata doar de un portofoliu urias sau de un real talent).

Esti unul dintre ei ? Hai sa ne cunoastem!

BENEFICII OFERITE

Program o zi cu o zi libera, Duminica : inchis !
Oferim contract de munca, salariu fix+procent+BONUSURI!
Iti oferim exact salariul pe care il soliciti daca ne poti convinge la o proba ca ai abilitatile necesare!
Programari pentru interviu si proba practica la : 0733.779.338

DESCRIEREA FIRMEI

Misiunea Dream Nails & Brows
Salon - Exclusivist de Unghii, locatie inedita in Bucuresti, situat la Piata Romana.
La noi, tu esti in centrul atentiei ! Si pentru ca orice om isi doreste frumusete, venim in ajutorul tau cu mici trucuri care te vor face sa gasesti cheia frumusetii.
Daca esti in cautarea unui profesionist, il gasesti la noi: manichiurista/pedichiurista(clasic+semi), tehnician unghii (constructie gel, tips), cosmeticiana/make-up artist (pensat si stilizat sprancene/aplicare gene 2D si 3D).
Specialistii nostrii sunt pregatiti sa va surprinda intr-un mod foarte placut .