Manichiurista

L@C Maraviglia Styling

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- experienta relevanta in domeniu de minim 1 an
- diploma/studii in domeniu
- dorinta de invatare si perfectionare
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- promovarea serviciilor existente in salon
- respectarea regulamentului intern
- respectarea programului de lucru si a programarilor
- mentinerea curateniei

CERINTE

Angajam personal pentru postul de manichiurista (manichiura, pedichiura clasica, gel pe unghii naturale si unghii false). Cautam persoane dragute, serioase, ordonate, amabile, educate, sociabile cu aspect fizic ingrijit si placut.
Cerinta obligatorie respectarea programului de lucru.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu atractiv
- bonus in functie de performanta

Salon de infrumusetare Maraviglia Styling, bronzare organica, make-up, machiaj semipermanent, coafor, manichiura-pedichiura, cosmetica, tratamente corporale, produse vanzare.