manichiurista

SC Magic Young SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Consiliaza clientul si il ajuta sa ia cea mai buna decizie cu privire la tipul de maniciura/ultimele tendinte/tratamente adegvate
-stapaneste bine tehnicile specifice pentru manichiura clasica si moderna (gel, unghii false, oj semipermanenta,spa, modele, etc. )
-profesionalism, corectitudine si seriozitate;
-executa intr-un mod profesionist operatiunile solicitate de catre client
-intocmeste fisa personalizata pentru fiecare client cu operatiunile aferente
-comunica cu clientul pentru a-i aminti data urmatoarei operatiuni programate la salon
- promovare produse
- perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi
- colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului
- respectarea procedurilor administrative ale companiei.

CERINTE

Cautam manichiurista cu experienta in domeniu, minim 3 ani de zile, care sa aiba un portofoliu de clienti.

compania a fost infiintata in anul 2001, avand ca obiect de activitate Coafura si alte activitati de infrumusetare. Salonul in locatia actuala ( in cadrul complexului Pescariu, pe Barbu Vacarescu) a fost deschis in 2009.Oferim urmatoarele servicii de infrumusetare : cosmetica, masaj , coafor , maniciura/pedichiura, IPL , dermopigmentare semipermanenta. Avem o echipa de profesionista care va asteapta sa va impartaseasca din experienta lor.