Manager vanzari zonal – companie multinationala tehnica

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea intregii activitati a echipei de Ingineri vanzari din subordine (10-15 persoane)
- Responsabil de realizarea obiectivelor alocate echipei din subordine: target de vanzari, vizite clienti, identificarea clientilor noi etc
- Dezvoltarea de noi parteneriate cu clienti strategici

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice: inginerie electrica, electronica
- Experienta anterioara de 3-5 ani pe o pozitie similara
- Abilitati de vanzare, negociere, comunicare (participarea anterioara la astfel de cursuri reprezinta un avantaj)
- Cunoasterea limbii engleze
- Permis de conducere categoria B

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.