Manager vanzari rafturi

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Ofera suport departamentelor proiectare si ofertare
• Identifica noi clienti si furnizori
• Gestioneaza clientii key account
• Raspunde de realizarea planului de vanzari
• Raspunde de buna desfasurare a procesului de vanzare
• Raspunde de calitatea raportarilor periodice pe care le trimite Directorului Comercial

CERINTE

• Abilitati excelente de comunicare, atitudine pozitiva
• Rabdare, tact in abordarea negocierilor cu clientii, autocontrol
• Excelente aptitudini de persuasiune, abilitatea de a identifica noi oportunitati de business
• Abilitatea de a lucra sub constrangeri de timp si resurse
• Abilitati de lucru cu si in echipa, adaptabilitate, flexibilitate
• Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor

Cerinte
• Experienta de peste 7 ani in vanzari, domeniu tehnic
• Studii superioare cu profil tehnic
• Limba engleza - nivel avansat, limba franceza, germana constituie un avantaj
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

• Tichete de masa si cadou
• Telefon, laptop, masina de serviciu
• Abonament medical MedLife

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier